NIestety ale z różnych powodów start serwera jest na razie nie planowany. Przepraszamy. To wina plików serwerowcyh. Jeśli ktoś ma chińskie oryginalne na megaupload proszę pisać na gg 4922775 i podawać linki.

W podaniu na GM proszę się rozpisać lub wcale nie pisać bo po co mam czytać jak tam jest w 1 pkt napisany jeden wyraz!!! Proszę się rozpisać!!!!



Witamy na oficjalnej stronie serwera Sx.HistoryYt2. Jest to nowo powstały serwer który jest utrzymywany na hamachi. Planuję zrobić go na serwerze dedykowanym. Start planowany 26 stycznia 2010 roku. Dokładny opis serwera znajdziecie w podstronie Opis Serwera.

Pozdrawiam




Witam. Jeśli jesteś zainteresowany objąć stanowisko Game Admina na moim serwerze zaprszam do zgłaszania się w zakładce Kontakt ze Mna, przykład podania znajdziecie w podstronie Opis podania na GM.

Pozdrawiam
Kacper



Witam. Aktualnie serwer jest online tylo są testy BETA prowadzone przeze mnie. Ustanowiłem że na początek każdy gracz dostaje konia bojowego i 1kk yang od GM. Po prawej stronie zostanie umieszczony status serwera. Gdy będzie online będzie pisało online a kiedy offline to będzie offline.

Pozdrawiam
Kacper


Start serwera: 26.01.2010 !!! Usterka naprawiona!!!
Najbliższy event: termin nie znany
Podania na GM proszę zgłaszać na stronie Kontakt ze Mna.
Podania są rozpatrywane co dwa lub jeden dzień. Aktualnie nabór na GM !ON!
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (2 wejścia) tutaj!
Copyright 2010 by Kacper Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja